۷ ویژگی منحصر به فرد مسواک ارتوسنس

۷ ویژگی منحصر به فرد مسواک ارتوسنس

 1. ارتفاع کوتاه تر موهای قسمت میانی یک ویژگی مناسب برای تمیز کردن دندان های ارتودنسی شده

تا به حال شیشه پاک کرده اید؟ تمیز کردن شیشه ها مهارت خاص خودش را می خواهد و باید دستمال مناسب و شیشه پاک کن هم در دسترس تان باشد. حالا فرض کنید جلوی این شیشه ها با میله های بافاصله پوشانده شده باشد؛ مسلما پاک کردن این مدل شیشه ها هم سخت تر است و هم ابزارهای بیشتری می خواهد. چون هم باید شیشه ها را پاک کنید و هم به فکر تمیز کردن میله ها باشید.

دندان های ارتودنسی شده هم تقریبا چنین حالتی دارند و باید بادقت و صرف وقت بیشتری تمیز شوند. شما باید در طول مسواک زدن هم سطح دندان ها را تمیز کنید و هم سطح بریس روی دندان ها را پاک کنید.

ارتفاع موهای قسمت میانی مسواک ارتوسنس کوتاه تر ساخته شده اند و همین باعث می شود کارایی و تاثیر بیشتری برای تمیز کردن دندان های و سطح بریس ها (Brace) داشته باشند.

 1. رابطه ی موهای ضربدری و نوک گرد و باریک مسواک ارتوسنس و تمیز شدن فوق العاده ی فضای بین دندان ها

تافت یا همان عمل موگذاری موهای مسواک ارتوسنس به صورت ضربدری است. این مدل تافت موهای مسواک، کمک می کند سطح تمام دندان ها و فضای بین آن ها به طور کامل تمیز شوند.

حالا به حالت ضربدری موهای مسواک ارتوسنس، نوک گرد و باریک را هم اضافه کنید. این قابلیت کمک می کند مسواک به راحتی در دهان حرکت کند و حتی پنهان ترین نقاط دندان ها را هم پوشش دهد و تمیز کند.

 1. تمیز کردن زبان با سطح پلاستیکی ناهموار پشت سر مسواک

باکتری ها و رسوب ها حتی می توانند روی زبان جا خوش کنند. پشت سر مسواک ارتوسنس ناهمواری هایی وجود دارند که شما بعد از مسواک زدن می توانید ازشان برای تمیز کردن سطح زبان استفاده کنید.

 1. تایمر مسواک ارتوسنس بهترین گزینه برای آدم های حساس یا فراموشکار

فرقی نمی کند دندان تان را ارتودنسی کرده اید یا نه؛ در هر حال باید ۳ ماه یک بار مسواک تان را عوض کنید و یک مسواک جدید بخرید. البته این موضوع برای کسانی که ارتودنسی دارند شوخی بردار نیست و باید حتما حواس شان به تاریخ تعویض مسواک باشد.

اگر جزو کسانی هستید که تاریخ ها را زود فراموش می کنید یا به شک می افتید، نگران نباشید! کافی است در اولین استفاده از مسواک ارتوسنس تایمرش را تنظیم کنید تا پایان ۳ ماه را به یادتان بیاورد.

 1. گردی صددرصدی در برش موهای مسواک ارتودنس

در تولید مسواک ارتوسنس از تکنولوژی منحصر به فردی استفاده شده است. زبری موهای مسواک بعد از برش به کمک دستگاه فوق پیشرفته ای به طور کامل گرفته می شود و فیلامنت یا موی مسواک با فرایند گرد کردن یا End-Round کاملا نرم می شوند و از دندان ها و لثه های حساس تان در دوران ارتودنسی محافظت می کنند.

 1. تولید کاملا اتوماتیک بدون دخالت دست

مسواک ارتوسنس با دستگاه های فوق پیشرفته و کاملا اتوماتیک تولید می شوند و هیچ دخالت مستقیمی در ساخت شان وجود ندارد.

 1. رنگ های زیبا همراه با ظاهر استاندارد و جذاب

مسواک ارتوسنس در رنگ های خاص و متنوع سبز روشن، آبی-قرمز و سبز تیره تولید می شوند و نظر هر زن یا مردی را جلب می کنند. دسته ی استاندارد مسواک باعث می شود خیلی عالی در دست قرار بگیرد. این دسته کمک می کند تا موقع مسواک زدن تسلط کافی داشته باشید.

مهر تایید کدام سازمان ها پای ویژگی های ارتودنس خورده است؟

مواد اولیه ی درجه یکی در ساخت مسواک ارتوسنس به کار رفته اند. این مواد اولیه توسط شرکت های معتبر اروپایی تولید شده اند و گواهی نامه ی FDA آمریکا و EU 10/2011را دارند. این مورد به همراه تکنولوژی های جدید و دستگاه های پیشرفته دست به دست هم داده اند و گواهی نامه های معتبر زیر را برای ارتودنس به ارمغان آورده اند:

 • ایزو ۲۰۱۵ – ۹۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۵ – ۱۴۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۸
 • ۴۵۰۰۱ + GMP
 • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران

اگر می خواهید دندان هایتان از دوره ی ارتودنسی سالم و سربلند بیرون بیایند و حتی مهم تر از آن حداقل ۲۰ دندان سالم در ۸۰ سالگی داشته باشید، حتما ارتوسنس را امتحان کنید.

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *