تمیزی دندان ها به سبک مسواک پاور پلاس

راهنمای جذابیت و نظافت به سبک پاور پلاس

Irregular holes: بعضی از مسواک ها دارای منافذی با قطرها و اندازه های متفاوتی هستند. درنتیجه موقعی که موهای مسواک قرار است روی سطح مسواک و داخل این منافذ قرار بگیرند، هر حفره با توجه به ابعادش تعداد مشخصی مو را در خودش جا می دهد. درست مثل گلدان ها کریستالی با ظرفیت های متفاوت. و این یعنی توزیع ناهمگون موها در سطح مسواک که کمک می کنند مسواک به موقع جرم ها و باکتری های سطح دندان را غافلگیر کند و فضای بین دندانی و سطح دندان ها را بهتر تمیز کند.

End-round: موهای مسواک از همان اول ماجرا انقدر یک دست و مرتب نیستند. درواقع بعد از تافت کردن یا همان قرار گرفتن موها روی مسواک، این موها برش می خورند. حالا ما یک مسواک با موهای تیز داریم که آماده است روی لثه ها حسابی خط و خش بیندازد. از آنجایی که هیچ کسی از این تجربه لذت نمی برد، مسواک ها ازجمله مسواک پاور پلاس دوباره توسط دستگاه های تمام اتوماتیک نوازش می شوند و این بار موها به صورت صددرصدی و کامل گرد می شوند و به این ترتیب موقع مسواک زدن می توانید مطمئن باشید که حال لثه هایتان هم خوب خوب است.

طراحی کارآمد: سر مسواک پاور پلاس گرد و باریک است. این موضوع کمک می کند تا با آزادی عمل بهتری مسواک را در دهان بچرخانید و نظافت دندان ها را راحت تر انجام بدهید. از طرف دیگر گریپ دسته ی این مسواک کمک می کند تا مسواکتان مثل موم توی دست ها قرار بگیرد و دیگر از سر خوردن و شروع دوباره ی شستشوی مسواک و نیمه کاره رها کردن مسواک زدن خبری نیست. راستی برای اینکه دست ها هم هنگام مسواک زدن آرامش داشته باشند، دسته ی مسواک پاور پلاس به صورت ارگونومیک طراحی شده است، این یعنی دسته ی مسواک کاملاً با ساختار دست انسان هماهنگ است و با خمیدگی ای که دارد خیلی بهتر در دست قرار می گیرد و لازم نیست که انگشت هایتان را برای نگه داشتن مسواک پیچ وتاب مفصلی بدهید.

رنگ های پرکاربرد: اگر در همان کودکی یک مسواک سیاه با سر یک کروکدیل جلویتان می گذاشتند و می گفتند این دوست دندان ها شماست؛ چه کار می کرده اید؟ احتمالاً از هر چه مسواک و مسواک زدن است فرار می کردید. اما مسواک پاور پلاس حواسش هست که ما آدم ها حتی وقتی بزرگ هم می شویم از کمی تنوع و خوش رنگ بودن وسایلمان استقبال می کنیم، برای همین مسواک پاور پلاس با سه رنگ قرمز، آبی، سبز، زرد وارد میدان شده است تا هرکسی بتواند بر اساس سلیقه اش رنگ موردعلاقه اش را انتخاب کند.

آلبوم افتخارات مسواک پاور پلاس

مسواک پاور پلاس یک پرونده پروپیمان از گواهینامه ها استانداردها دارد. درواقع با پشتوانه ی همین مهرها و گواهینامه ها سینه اش را سپر می کند و بلند می گوید: « حضور ۲۰ دندان سالم را تا ۸۰ سالگی برای شما تضمین می کنم.» البته اجازه بدهید به همین نطق ساده بسنده نکنیم و نگاهی به گواهینامه ی کراس اکشن داشته باشیم:

  • ایزو ۲۰۱۵-۹۰۰۱
  • ایزو ۱۴۰۰۱-۲۰۱۵
  • ایزو ۲۰۱۸
  • GMP+45001
  • گواهینامه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران.
بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *