6 ویژگی منحصر به‌ فرد مسواک اکسپرت 2080

 1. حفره های ناهمگون و موهای تافت شده با قطر و تعداد متفاوت

روی سر مسواک اکسپرت سه حفره ی ناهمگون وجود دارد. داخل هر کدام از این حفره ها، موهایی با قطر و تعداد متفاوت قرار گرفته اند. همین ویژگی کمک می کند فشار متعادلی روی دندان ها بیاید و دندان ها به بهترین شکل تمیز و سفید شوند.

 1. موهای فوق العاده نرم و گرد سر مسواک اکسپرت ۲۰۸۰

بعضی مسواک ها از زبری و خشکی می توانند تنه به تنه ی سمباده بزنند. این دسته آنقدر زبر هستند که واقعا به مرور زمان باعث ساییدگی دندان و لثه می شوند و حتی به مینای دندان ها آسیب می رسانند.

البته خیلی ها فکر می کنند مسواک های زبر و سخت، دندان ها را بهتر تمیز می کنند و کارشان حسابی درست است. اما واقعیت چیز دیگری است و بهتر است فیلامنت یا همان موهای مسواک کاملا نرم باشند.

موهای مسواک اکسپرت با استفاده از تکنولوژی فوق پیشرفته ای در آخرین مرحله ی ساخت، کاملا گرد و نرم می شوند و همین باعث می شود کوچک ترین آسیبی به لثه ها و دندان ها نرسد.

 1. مواد اولیه ی تولید شده در شرکت های معتبر اروپایی

مواد اولیه ی مسواک اکسپرت جزو بهترین ها و ساخت اروپا هستند. این مواد اولیه گواهی های EU 10/2011 اروپا و FDA آمریکا را دارند.

 1. تولید کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست

در تولید مسواک اکسپرت به هیچ عنوان دخالت دست وجود ندارد. مسواک اکسپرت با دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته ساخته می شوند.

 1. ظاهر جذاب و رنگ های زیبای مسواک اکسپرت ۲۰۸۰

مسواک اکسپرت علاوه بر ویژگی های خاص و کاربردی، ظاهر زیبا و رنگ های جذابی هم دارد. این مسواک در چهار رنگ قرمز، آبی، سبز و صورتی تولید می شود و هم به چشم آقایان و هم خانم ها خوش می آید. ترکیب این رنگ ها در کنار رنگ سفید به زیبایی مسواک اضافه کرده است.

 1. ارگونومی و گریپ منحصر به فرد دسته

دسته ی مسواک اکسپرت طوری طراحی و ساخته شده است که هم زیبا است و هم به راحتی در دست قرار می گیرد. گریپ خاص دسته ی مسواک باعث می شود تا هنگام مسواک زدن راحتی بیشتری داشته باشید و بتوانید بدون اذیت شدن، تمام قسمت های دهان و دندان ها را تمیز کنید.

مهر تایید کدام سازمان ها پای ویژگی های کلاسیک خورده است؟

مسواک اکسپرت می تواند تمام خواسته های شما از یک مسواک خوب را پاسخ بدهد و کمک تان کند تا حداقل ۲۰ دندان سالم در ۸۰ سالگی داشته باشید.

این مسواک با ویژگی های خاص و کاربردی و همین طور با استفاده از به روزترین و بهترین تکنولوژی ها و دستگاه ها تولید می شود و همین باعث شده تا بتواند گواهی نامه های معتبر بین المللی را به دست آورد:

 • ایزو ۲۰۱۵ – ۹۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۵ – ۱۴۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۸
 • ۴۵۰۰۱ + GMP
 • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران

بنابراین می توانید با خیال راحت مسواک اکسپرت را تهیه کنید و ۲۰ دندان سالم در ۸۰ سالگی داشته باشید.

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *