مسواک سنستیو همراه دندان های آسیب پذیر

در این نوشته سعی داریم خصوصیات مسواک سنستیو همراه دندان های آسیب پذیر را بررسی کنیم

ویژگی های خاص و برجسته ی مسواک سنستیو

 • موی مسواک یا همان فیلامنت ، هنگام تولید برش می خورند و برای استفاده آماده می شوند. این برش تیز می تواند لثه ها و دندان ها را اذیت کند و بهشان آسیب برساند. اما فرایند تولید مسواک سنستیو کمی متفاوت است و در مرحله ی برش فیلامنت متوقف نمی شود.

بعد از برش موهای مسواک، پای دستگاه های به روز و فوق پیشرفته ای وسط می آید که وظیفه ی گرد کردن نوک موها را به عهده دارند. به کمک فرایند گرد کردن یا همان End Round زبری موهای مسواک به طور کامل از بین می رود و ریسک آسیب رسیدن به لثه ها و دندان ها تقریبا به صفر می رسد.

 • با بعضی مسواک ها به معنی واقعی کلمه می توان کشتی گرفت. قسمت جلویی بعضی از مسواک ها بزرگ و کلفت هستند و هر چقدر هم که دهان تان را باز کنید و موقعیت های مختلف را امتحان کنید باز هم نمی توانید دندان های عقبی را مسواک بزنید. درواقع در نبرد بین مسواک های چغر و بدبدن، آخر هم همان مسواک ها برنده می شوند و شما نمی توانید از پس تمیز کردن دندان های پشتی بربیایید.

اما داستان مسواک سنستیو فرق دارد. سر این مسواک گرد و باریک است و راحت تر از چیزی که تصور کنید در دهان حرکت می کند. به کمک مسواک سنستیو می توانید به راحتی به تمام قسمت های دهان دسترسی داشته باشید و بدون دغدغه مسواک بزنید.

 • از دخالت دست در تولید مسواک سنستیو خبری نیست و می توانید با خیال راحت یک مسواک کاملا تمیز و بهداشتی در اختیار داشته باشید. از مرحله ی تافت کردن یا همان عمل مو گذاری مسواک سنستیو گرفته تا بسته بندی و … به کمک دستگاه های کاملا اتوماتیک و به روز انجام می شود و خیال مشتری را کاملا راحت می کند.
 • مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید هم می ترسد. این ضرب المثل حکایت کسانی است که لثه ها و دندان های حساس دارند یا همین چند روز پیش یک جراحی لثه ی سخت را پشت سر گذاشته اند. این آدم ها با شنیدن نام مسواک هم بند بند وجودشان به لرزه در می آید و فکر می کنند مسواک زدن همان و آسیب و خونریزی لثه و دندان هم همان!

اما یکی دو بار استفاده از مسواک سنستیو می تواند نظر این افراد را به طور کامل عوض کند. موها یا فلامینت مسواک سنستیو کاملا نرم و سافت است و دقیقا برای لثه ها و دندان های آسیب دیده و حساس طراحی و تولید شده است.

هرچه از طراحی و زیبایی سنستیو بگوییم کم گفته ایم

از هر چه بگذریم، سخن دوست خوش تر است. از ویژگی های خاص مسواک سنستیو برایتان گفتیم اما بهتر است کمی هم در مورد ویژگی های ظاهری اش برایتان توضیح دهیم.

 • در تولید مسواک سنستیو خبری از پلاستیک های مات و بدرنگ خبری نیست. دسته ی مسواک سنستیو جنسی شفاف و شیشه ای دارد. این مسواک در دو رنگ چشم نواز تولید می شود و حسابی جذب تان می کند.
 • شاید با خودتان فکر کنید که دسته ی شیشه ای مسواک همان و خطر شکستن و آسیب دیدن هم همان! اما اصلا چنین چیزی نیست. دسته ی مسواک کاملا منعطف است و نمی شکند.
 • مسواک سنستیو را انگار برای دستان شما ساخته اند؛ طراحی و ساخت دسته ی مسواک طوری است که هنگام مسواک زدن به هیچ وجه سر نمی خورد.

مهر تایید کدام سازمان ها پای ویژگی های سنستیو خورده است؟

در تولید مسواک سنستیو از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. مواد اولیه ی استفاده شده در تولید مسواک سنستیو چنان مرغوب و درجه ی یک هستند که توانسته اند گواهی نامه های FDA امریکا و EU 10/2011 اروپا را دریافت کنند.

مسواک سنستیو با بهترین تکنولوژی ها و مواد اولیه تولید شده و همین کمک کرده تا گواهی نامه های معتبر جهانی را به دست آورد:

 • ایزو ۲۰۱۵ – ۹۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۵ – ۱۴۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۸
 • ۴۵۰۰۱ + GMP
 • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران

بنابراین حتی اگر دندان ها و لثه های حساسی دارید و بابت نگهداری ازشان حسابی نگران هستید، روی مسواک سنستیو حساب کنید و مطمئن باشید با استفاده ی مداوم می توانید ۲۰ دندان سالم در ۸۰ سالگی داشته باشید!

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *