مسواک کامپلیت کر قهرمان دسترسی به سخت ترین نقاط دهان

کامپلیت کر ؛ قهرمان دسترسی به سخت ترین نقاط دهان

  • خوب است بدانید که به عمل مو گذاشتن روی مسواک، تافت کردن می گویند. درست در همین مرحله بود که موهای مسواک کامپلیت کر با خودشان گفتند چه کار کنیم که دیگر نظافت دندان هیچ کم و کسری ای نداشته باشد؟ و درنهایت به یک راه حل جذاب رسیدند. تافت موهای کامپلیت کر به شکل ضربدری است.. به این ترتیب می توانند سطح دندان ها را حسابی تمیز کنند و فضای بین دندانی را هم از قلم نیندازند.
  • نکته ی مهم تر اینکه موهای مسواک کامپلیت کر حسابی اهل تیپ هستند. البته این تیپ به معنی این است که موهای سر و بخش هایی از مسواک بلندتر از سایر قسمت هاست و برای دسترسی به نقاط مختلف دهان از این قابلیتش استفاده می کند.
  • این مسواک توجه خاصی هم به لثه ها دارد؛ برای همین بعد از گرد شدن موهای مسواک به طور صد در صدی با کمک دستگاه ها و تکنولوژی های پیشرفته و بعد از آن برش موها، تمام موها با یک برش صاف می شوند، تا با سر تیزشان به لثه ها و دندان ها آسیبی نرسد.
  • راستی اگر یادتان می رود که هر سه ماه یک بار به سراغ تعویض مسواک بروید؛ و در نتیجه تقویمتان را پر از ضربدر می کنید؛ می توانید از تایمر مسواک کامپلیت کر استفاده کنید. این تایمر به محض تنظیم، به صورت خودکار بعد از سه ماه به شما هشدار می دهد که «دوست عزیز! وقت خداحافظی است و باید یک مسواک نو تهیه کنی!»

کامپلیت کر پر کاربرد و خوش ظاهر

متناسب با ساختار دست: مسواک مناسب راحت در دست آرام می گیرد. و دیگر لازم نیست دائم حواستان باشد تا مسواک مثل ماهی از دستتان لیز نخورد. یا بعد از مسواک زدن، کف دستتان به خاطر فرو رفتن زوایای تیز مسواک، درد بگیرد. به همین منظور مسواک کامپلیت کر با خمیدگی و گریپی که دارد، راحت در دستان شما قرار می گیرد تا حتی در خواب آلوده ترین حالت ممکن هم مسواک از دستتان نیفتد. ضمن اینکه با رنگ های جذابش خواب را از سرتان هم می پراند.

حفظ سلامت زبان: مسواک های کاربلد می دانند که زبان هم به اندازه ی دندان در سلامت دهان نقش دارد. درنتیجه به فکر رسیدگی به پرزهای زبان هم هستند و با چند شیار در بخش پشت مسواک، می توانید به سراغ پرز زبانی بروید، و باکتری ها را از روی آن ها پاک کنید.

رنگ های متنوع: از آن جا که مسواک زدن برای بعضی از آدم ها سخت ترین کار دنیاست این مسواک ها با رنگ های متنوع کاری کرده اند که آدم خود به خود دلش بخواهد مسواک بزند. مسواک کامپلیت کر با تنوع رنگ بالا برای هر سلیقه ای یک مسواک مخصوص رنگی دارد!

مهر تایید کدام سازمان ها پای ویژگی های کامپلیت کر خورده است؟

  • در ساخت مسواک کامپلیت کر از جدیدترین و بهترین مواد تولید شده در اروپا که مورد تایید FDA آمریکا و اروپا EU10/2011است، استفاده شده است.
  • مسواک کامپلیت کر البته چندتایی مهر ایزو هم پای کارنامه ا ش دارد. مثل ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵/ ایزو ۱۴۰۰۱-۲۰۱۵/ ایزو ۲۰۱۸ و GMP+ 45001
  • در نهایت هم گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد را ضمیمه ی رزومه اش کرده است تا نشان بدهد خیلی با اطمینان و استاندارد قرار است با ۲۰ دندان سالم در۸۰ سالگی غافلگیرتان کند.
بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *