کیدو مسواکی که دقیقا برای دستان کوچک فرزند شما طراحی شده است

مسواکی که دقیقا برای دستان کوچک فرزند شما طراحی شده است

فرض کنید یک ملاقه دست تان بدهند و ازتان بخواهند یک بشقاب غذا را با همان ملاقه میل کنید. آن غذا هر چقدر هم که لذیذ و خوشمزه باشد، بهتان نمی چسبد و خوردنش عصبی تان می کند.

بچه ها هم دقیقا نسبت به مسواک زدن با مسواک های نامناسب و غیراستاندارد همین حس را دارند. مسواک کودک کیدو اما به صورت علمی متناسب با ارگونومی دست بچه ها طراحی شده و جنس دسته اش هم طوری است که در دست سُر نمی خورد.

قطر دسته ی مسواک طراحی کاملا استانداردی دارد، طوری که کف دست را کاملا پر می کند و حس تسلطی به کودک می دهد که باعث می شود مسواک زدن برایش به یک کار لذت بخش تبدیل شود.

موهای مسواک کیدو هیچ نسبتی با زبری و خشکی ندارند

مسواک های زمان بچگی را یادتان می آید؟ همان ها که از خشکی و زبری تنه به تنه ی سمباده می زدند و اگر ذهن خشن و خلاقی داشتید می توانستید به عنوان یک وسیله ی شکنجه رویشان حساب کنید؟

آن کابوس ها خوشبختانه دیگر تمام شده اند ولی هنوز مسواک های غیراستانداردی برای بچه ها در بازار وجود دارند که برش های تیز سر موهایشان باعث می شود هم دندان ها و هم لثه ها آسیب ببینند و بچه ها همه جوره از مسواک فراری شوند.

اما فیلامنت یا همان موهای مسواک کیدو با تکنولوژی ها جدید و دستگاه های پیشرفته، به طور صد در صد گرد یا End-round می شوند و کوچک ترین اثری از زبری و خشکی درشان نمی ماند.

بچه های امروزی با مسواک کیدو می توانند یک خاطره ی نرم و شیرین برای خودشان بسازند.

مسواک کیدو مثل یک ماهی راحت در دهان کودک حرکت می کند

خیلی از بچه ها اگر جان به جان شان کنید، حاضر نیستند مسواک را دست پدر یا مادرشان بدهند و می خواهند هرطور که شده خودشان از خجالت خرده های غذا و جرم های دندان در بیایند.

پدر و مادرها هم همیشه نگران هستند که بچه ها به راحتی نمی توانند مسواک را در دهان شان حرکت بدهند و خوب مسواک نمی زنند.

اما مسواک کیدو از این بابت هم، می تواند خیال تان را راحت کند. هم نرم و سافت است و هم با نوک گرد و باریکی که دارد به راحتی در تمام دهان حرکت می کند. درواقع مثل یک ماهی در دهان لیز می خورد و به سطح تمام دندان ها می رسد و تمیزشان می کند.

یک عروسک دوست داشتنی برای فرزندتان مسواک می زند

بچه ها عاشق داستان ها، عروسک ها، حیوانات و شخصیت های کارتونی هستند. در انتهای مسواک کیدو یک عروسک جذاب طراحی شده است. این عروسک می تواند بچه ها را سر ذوق بیاورد و کمک شان کند تا ارتباط بهتری با مسواک برقرار کنند. به علاوه شما هم می توانید به این ذوق پر و بال بدهید و با یک داستان جذاب کودکانه، هر شب موقع مسواک زدن فضای دوست داشتنی و شادی برای فرزندتان بسازید.

نگران جدا شدن عروسک و آسیب رسیدن به بچه ها هم نباشید. این دسته ی زیبا از انتهای مسواک جدا نمی شود و مشکلی برای فرزندتان ایجاد نمی کند.

جمع تمام گواهی های استاندارد جمع است

در تهیه ی مسواک کودک کیدو از بهترین مواد اولیه ی تولید شده در شرکت های معتبر اروپایی استفاده شده است. این شرکت ها گواهی نامه ی FDA آمریکا و EU 10/2011 را دارند.

به علاوه مسواک کیدو بدون دخالت دست و با استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه های دنیا تولید می شود.

همین موارد باعث شده تا مسواک کیدو بتواند گواهی نامه های معتبری دریافت کند:

  • ایزو ۲۰۱۵ – ۹۰۰۱
  • ایزو ۲۰۱۸
  • ایزو ۲۰۱۵ – ۱۴۰۰۱
  • ۴۵۰۰۱ + GMP
  • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران

خلاصه این که همه ی فاکتورهای یک مسواک خوب دست به دست هم داده اند تا فرزندتان بتواند حتی در ۸۰ سالگی ۲۰ دندان سالم داشته باشد و لذتش را ببرد.

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *