۷ ویژگی بی رقیب مسواک کامپلیت 2080

۷ ویژگی مسواک کامپلیت که از بقیه ی مسواک ها متمایزش می کند

 1. موهای ضربدری همراه با سر باریک و گرد

همه ی ما چند روز یک بار جلوی آینه نگاهی به دندان هایمان می اندازیم و کمی براندازشان می کنیم. راستش را بخواهید هر چقدر هم که جلوی آینه با دندان هایمان کلنجار برویم، فقط می توانیم قسمت های محدودی را ببینیم و نقاط پنهانی از دیدمان دور می مانند.

اما مسواک کامپلیت با موهایی که به صورت ضربدری تافت شده اند و با سری گرد و باریکش می تواند پنهان ترین نقاط دندان ها را به طور کامل پوشش دهد و تمیزشان کند. بنابراین لازم نیست خیلی خودتان را جلوی آینه اذیت کنید. تا وقتی از مسواک کامپلیت استفاده می کنید خیال تان بابت قسمت های پنهانی دهان راحت باشد.

 1. موهای بلند سر مسواک

مسواک کامپلیت انگار قسم خورده است که هیچ نقطه ای از دندان ها را پاک نکرده باقی نگذارد. برای این که به هدفش برسد فقط به سر باریک و گرد و موهای ضربدری اکتفا نکرده است. موهای سر مسواک کامپلیت ارتفاعی بیشتر از بقیه ی موها دارند و همین کمک می کند دندان ها بهتر و کامل تر تمیز شوند.

 1. موهای صددرصد گرد و نرم مسواک کامپلیت

بعضی مسواک ها با موهای زبرشان تقریبا مثل سمباده عمل می کنند و کم کم باعث ساییدگی و ضعیف شدن مینای دندان ها می شوند. ولی فیلامنت یا موهای مسواک کامپلیت بعد از برش اولیه، با تکنولوژی فوق پیشرفته ای کاملا گرد می شوند. به این فرایند گرد کردن یا End-round می گویند که باعث از بین رفتن کامل زبری موی مسواک کامپلیت می شود.

 1. مواد اولیه ی تولید شرکت های معتبر اروپایی

برای تهیه ی مسواک کامپلیت از بهترین مواد اولیه ی ساخت اروپا استفاده می شود. این مواد اولیه گواهی های EU 10/2011 اروپا و FDA آمریکا را دارند.

 1. تولید کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست

مسواک کامپلیت با دستگاه های کاملا پیشرفته و تمام اتوماتیک تولید می شوند و به هیچ عنوان دخالت دست در ساخت شان وجود ندارد.

 1. ناهمواری پشت مسواک برای پاک کردن زبان

پشت سر مسواک کامپلیت سطح پلاستیکی ناهمواری درنظر گرفته شده است که به درد تمیز کردن زبان می خورند. این ناهمواری ها کمک می کنند تا باکتری ها و رسوب های روی زبان تمیز شوند و جلوی پوسیدگی دندان و بوی بد دهان گرفته شود.

 1. تایمر مسواک کامپلیت

واقعا از ما که تاریخ تولدها و سالگرد ازدواج ها را به زور یادمان می ماند چه انتظاری وجود دارد که تاریخ تعویض مسواک مان را بدانیم و دقیقا سر موقع برویم و یک مسواک نو بخریم؟

در ساخت مسواک کامپلیت احتمال این حواس پرتی ها در نظر گرفته شده است. کافی است موقع اولین استفاده از مسواک، تایمرش را تنظیم کنید تا سر موقع بتوانید مسواک را عوض کنید و مسواک جدید بخرید.

وصف ظاهر زیبا و استاندارد مسواک کامپلیت

مگر آدم از یک مسواک چه می خواهد؟

 • کیفیت عالی
 • مواد اولیه ی باکیفیت
 • ظاهر زیبا و جذاب
 • رنگ بندی متنوع و…

مسواک کامپلیت علاوه بر این ها طوری طراحی شده که خیلی عالی در دست قرار می گیرد و باعث می شود هنگام مسواک زدن تسلط کافی داشته باشید.

مهر تایید کدام سازمان ها پای ویژگی های کامپلیت خورده است؟

ویژگی های خاص و کارآمد مسواک کامپلیت یکی و دو تا نیستند. داشتن این قابلیت های به روز و کاربردی باعث شده تا مسواک کامپلیت گواهی نامه های معتبر جهانی به دست بیاورد:

 • ایزو ۲۰۱۵ – ۹۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۵ – ۱۴۰۰۱
 • ایزو ۲۰۱۸
 • ۴۵۰۰۱ + GMP
 • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران

همه ی این ویژگی ها کافی است تا بتوانید با خیال راحت از مسواک کامپلیت به طور همیشگی استفاده کنید. البته این مسواک هم جواب اعتمادتان را می دهد و کاری می کند تا در ۸۰ سالگی ۲۰ دندان سالم داشته باشید.

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *