کراس اکشن قهرمان تمیزی دندان ها

چرا کراس اکشن یک قهرمان تمام و کمال برای حفظ سلامت دندان ها است؟

تافت ضربدری: به فرآیند مو گذاری روی مسواک تافت کردن می گوییم. مسواک کراس اکشن هم مثل تمام مسواک ها این فرآیند را طی کرده است، با این تفاوت که به جای تافت شدن موها به صورت ساده، موهای این مسواک به شکل ضربدری تافت شدند. در نتیجه هنگام مسواک زدن جرم ها راحت تر از سطح دندان پاک می شوند و حتی یک میلی متر دندان هم نمی تواند هم از چشم مسواک کراس اکشن دور نمی ماند.

پوشش همه جانبه: مسواک کراس اکشن از آن مسواک هایی است که حسابی ایده آل گراست؛ برای همین هم با سر گرد و باریکی که دارد، خیلی سریع خودش را به بخش های غیرقابل دسترس دهان یا همان نقاط HARD TO REACH می رساند و به حساب جرم های مستقر در این مناطق می رسد. برای همین هم تمام دندان های آسیابی و دندان های عقل با این مسواک حسابی حالشان خوب است!

حس خوب هنگام مسواک زدن: دقت کرده اید بسیاری از ما به خاطر سوزش لثه ها یا زبری مسواک، گاهی دور مسواک زدن را یک خط قرمز خیلی پررنگ می کشیم؟ مسواک کراس اکشن در طول تحقیقات میدانی اش به این موضوع حسابی توجه کرد. درنتیجه روی برگه ی سفارشش به دستگاه های سازنده ی مسواک نوشت: «لطفاً بعد از برش فیلامنت، فرآیند End-round اجرا شود.» این یعنی چه؟ یعنی دستگاه های کاملاً اتوماتیک هنگام ساخت مسواک کراس اکشن، بعدازآنکه موهای مسواک را برش زدند تا همه ارتفاع یکسانی داشته باشند، سر تمام موها را به صورت صد در صدی گرد کردند. برای همین هم هنگام استفاده از کراس اکشن هیچ زبری ای احساس نمی کنید. و لثه ها هم یک نفس راحت می کشند.

گریپ: بعضی مسواک ها مثل ماهی هستند و آمادگی دارند هرلحظه از دستان ما لیز بخوردند و فرآیند مسواک زدن را نیمه کاره رها کنند. اما مسواک کراس اکشن اصلاً اهل این حرف ها نیست. گریپ دسته مسواک از سرخوردن ن جلوگیری می کند و کاری می کند که مسواک کراس اکشن مثل یک چوب جادویی در دستانتان قرص و محکم باقی بماند.

ظاهر جذاب: مسواک زدن یکی از کارهایی است که گاهی برای انجام دادنش به یک انگیزه اضافه نیاز داریم. نصف شب، یا وسط روز شلوغ انگیزه ی اضافه از کجا بیاوریم؟ مسواک کراس اکشن با رنگ های جذاب و طراحی خوبش کاری کرده است که این انگیزه اضافه خودبه خود ایجاد بشود. هر چه باشد آدم شاید بتواند به دعوت یک مسواک معمولی نه بگوید. اما از یک مسواک با رنگ های شاد و متنوع از سبز روشن گرفته تا آبی و قرمز و سبز تیره نمی تواند بگذرد.

سازمان هایی که کاردرستی کراس اکشن را تایید می کنند

اگر پرونده ی افتخارات کراس اکشن را زیرورو کنید، با چنین گواهینامه هایی مواجه می شوید:

  • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران
  • گواهی ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵
  • گواهی ایزو ۱۴۰۰۱-۲۰۱۵
  • گواهی ایزو ۲۰۱۸
  • GMP+45001
بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *