مسواک مجیک و تمیزی بی‌دردسر دندان ها

مسواک مجیک و یک نظافت بی دردسر

عدم آسیب به لثه ها هنگام مسواک زدن: حتماً برای شما هم پیش آمده است که هنگام مسواک زدن و شستشوی دهان، حس کنید لثه هایتان دچار خونریزی شدند یا خراش برداشتند. این اتفاق وقتی می افتد که موهای مسواک زبر باشند یا به صورت استاندارد برش نخورده باشند.

خبر خوب اینکه مسواک مجیک با لثه ها بسیار مهربان است. درواقع بعد از برش فلیمنت یا همان موهای مسواک، موها کمی زبر هستند. بنابراین مسواک مجیک می رود به سراغ دستگاه های پیشرفته و از آن ها می خواهد تا با یک حرکت زبری موها را بگیرند. و سر موها را گرد کنند.(end-round) و بعد هم شاد و خندان می آید و همینطور که دندان ها را به بهترین شکل تمیز می کند، حواسش هست که به لثه ها آسیبی نرسد.

ساختار مناسب برای نظافت دندان ها: جلسه های دندان پزشکی را یادتان هست؟ همان موقع که دکتر می گوید دهانتان را بیشتر بازکنید؟ مسواک مجیک اما اصلاً کاری به بزرگی و کوچکی دهان ندارد و انقدر باریک و گرد است که خیلی راحت وارد دهان می شود و به آسانی خودش را به بخش های مختلف و انتهایی دهان می رساند و دیگر لازم نیست فک های بینوا را برای یک مسواک ساده و باز کردن دهان به یک دردسر حسابی بیندازید.

Irregular holes: بعضی از مسواک ها دارای منافذی باضخامت های متفاوت هستند. حالا کار این منافذ چیست؟ هرکدام از این منافذ می توانند تعداد متفاوتی از موهای مسواک را در خودشان جا بدهند. مسواک مجیک هم کلی منفذ دارد. و درنتیجه همین نامتقارن بودن موها در سطح مسواک باعث می شود که جرم ها دائم غافلگیر بشوند و دیگر نتوانند از دست مسواک فرار کنند. و به این ترتیب سطح دندان ها شفاف تر و تمیزتر می شود.

مجیک و ظاهری جذاب

به نظرتان آن همه مو چطور روی مسواک قرار می گیرند؟ به فرآیند گذاشت مو روی مسواک تافت کردن میگویند. بخش جالب ماجرا اینجاست که تافت موهای مسواک مجیک به صورت سه رنگ است. رنگ هایی که خیلی راحت بارنگ بدنه شفاف همخوانی پیدا می کنند و خب چه کسی از یک مسواک خوش رنگ و جذاب بدش می آید؟

اگر از آن دسته افراد همیشه نگران هستید که مبادا مسواک از دستتان سُر بخورد، یا مسواک را چنان در دستتان فشار می دهید که دست آخر ماهیچه های دستتان فرمان توقف عملیات مسواک زدن را می دهند؛ می توانید با خیال راحت روی مسواک مجیک حساب کنید.

بدنه ی این مسواک به شکل ارگونومیک طراحی شده است و درنتیجه کاملاً راحت در دست جا می گیرد.

ضمن اینکه گریپ و ساختار این مسواک باعث می شود که مثل یک دوست صمیم به دستتان بچسبد و دیگر هوس سرخوردن به سرش نزند.

طراحی مسواک مجیک شیشه ای است. این موضوع در کنار رنگ های متنوع از آبی و قرمز گرفته تا سبز و زرد باعث شده است که عملیات مسواک زدن علاوه بر نوازش دندان ها به نوازش روح و ذهن هم منجر بشود.

مهر کدام سازمان ها جادوی مجیک را تایید کرده است؟

  • بهترین مواد تولیدشده در اروپا کنار هم قرار گرفتند، تا مسواک مجیک تولید بشود. تمام این مواد مرغوب مورد تائید اروپا EU10/ 2011 FDA, آمریکا هستند تا خیال مصرف کننده ها حسابی راحت باشد..
  • مسواک مجیک البته سری هم به مدرسه جادوگری زده است و در آنجا توانسته به تأییدیه های زیر برسد:
  • ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵
  • ایزو ۱۴۰۰۱-۲۰۱۵
  • ایزو ۲۰۱۸
  • GMP + 45001

● اما با تمام این ایزوها بازهم جای تائید سازمان استاندارد ایران خالی بود، که خب مسواک مجیک به سراغ آن هم رفت و از سازمان ملی استاندارد یک عدد گواهی استاندارد ضمیمه ی رزومه اش کرد. تا نشان بدهد از همه ی جهت ها حسابی استاندارد و به روز است.

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *