چه ویژگی هایی مسواک دیپ کلین را از بقیه ی مسواک ها متمایز می کند؟

چه ویژگی هایی مسواک دیپ کلین را از بقیه ی مسواک ها متمایز می کند؟

  • حفره های ناهمگون مسواک دیپ کلین

روی سر مسواک دیپ کلین ۳ حفره با سه اندازه ی مختلف وجود دارد. موهای داخل هر کدام از این حفره ها تعداد و قطر متفاوتی دارند. اما این حفره های ناهمگون یا همان Irregular Holes چه کاربردی دارند؟ تفاوت در قطر و تعداد موهای تافت شده در این حفره ها باعث می شود قدرت پاک کنندگی مسواک بالاتر برود، فشار متعادلی به دندان ها وارد شود و در نتیجه دندان ها به بهترین شکل سفید و تمیز شوند.

این قابلیت کاربردی مسواک دیپ کلین باعث می شود جرم ها و رسوب های روی دندان ها بهتر و راحت تر از بین بروند.

  • برش صددرصد گرد موهای مسواک

موها یا فیلامنت های مسواک های مختلف بعد از برش اولیه، زبر و سخت هستند. این زبری باعث ساییدگی دندان ها و آزار و اذیت لثه ها می شود. اما در تولید مسواک دیپ کلین زبری موهای مسواک در آخرین مرحله به طور کامل از بین می رود.

مسواک دیپ کلین با دستگاه های به روز و پیشرفته ای تولید می شود. این دستگاه ها در آخرین مرحله موهای مسواک را با فرایند گرد کردن یا End-Round کاملا نرم و گرد می کنند.

  • مواد اولیه ی استاندارد

برای تولید مسواک دیپ کلین از مواد اولیه ی استاندارد و تولید شده در شرکت های معتبر اروپایی استفاده می کنند. این مواد اولیه گواهی نامه ی معتبر EU 10/2011 اروپا و FDA را دارند.

  • تکنولوژی تولید پیشرفته و تمام اتوماتیک

خیلی ها روی خط تولید وسایلی مثل مسواک حساس هستند و برایشان مهم است مسواکی که استفاده می کنند در شرایطی کاملا تمیز و بهداشتی تولید شده باشد. خط تولید مسواک دیپ کلین از این نظر مثال زدنی است. دیپ کلین با دستگاه های تمام اتوماتیک و کاملا بدون دخالت دست تولید می شود.

  • سر باریک و گرد

با مسواک های بزرگ و غیراستاندارد نهایتا می توانید دندان های جلویی را تمیز کنید و هر چقدر هم که پیگیر باشید، نمی توانید موهای مسواک را به پشت دندان ها یا دندان های عقبی برسانید. همین باعث می شود باکتری ها حسابی در قسمت عقبی دهان جشن بگیرند و زمینه برای پوسیدگی دندان ها فراهم شود.

مسواک دیپ کلین با سر گرد و باریک جشن باکتری ها و رسوب ها را به عزا تبدیل می کند. طراحی خاص مسواک دیپ کلین باعث می شود مسواک خیلی راحت در دهان حرکت کند و خودش را به تمام دندان ها برساند. هیچ جرم و رسوبی از ویژگی های خاص دیپ کلین در امان نیستند.

ویژگی های ظاهری و رنگ بندی مسواک دیپ کلین

به نظرتان کسی وجود دارد که عاشق حداقل یکی از رنگ های آبی، مشکی، قرمز یا زرد نباشد؟ مسواک دیپ کلین در این چهار رنگ تولید می شود و می تواند نظرتان را حسابی جلب کند.

دسته و گریپ مسواک دیپ کلین هم طوری طراحی شده است که به راحتی در دست تنظیم می شود و قرار می گیرد و می توانید به راحتی مسواک بزنید.

مهر تایید کدام سازمان ها پای ویژگی های دیپ کلین خورده است؟

طراحی خاص و کاربردی، ویژگی های منحصر به فرد، رنگ بندی جذاب، استفاده از مواد اولیه ی استاندارد و… باعث شده اند این مسواک بتواند گواهی نامه های معتبر در سطح دنیا را برای خودش درو کند:

  • ایزو ۲۰۱۵ – ۹۰۰۱
  • ایزو ۲۰۱۵ – ۱۴۰۰۱
  • ایزو ۲۰۱۸
  • ۴۵۰۰۱ + GMP
  • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران

بنابراین نگران جرم زیاد یا تمیز نشدن دندان هایتان نباشید و با خیال راحت به مسواک دیپ کلین تکیه کنید. مطمئن باشید پاداش این اعتماد واقعی را خواهید گرفت و در ۸۰ سالگی ۲۰ دندان سالم در دهان تان خواهید داشت.

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *