مسواک تری دی وایت چگونه دندان‌ها را سفید می کند؟

مسواک تری دی وایت چگونه دندان‌ها را سفید می کند؟

Irregular holes: اگر فکر کردید که موهای مسواک در تمام مسواک ها دسته به دسته و بانظم و ترتیب کنار هم می نشینند؛ باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. در بعضی از مسواک ها ازجمله مسواک تری دی وایت، منافذ ناهمگونی طراحی شده است که باعث می شود، موهایی باضخامت و تعداد متفاوتی در هر یک از آن ها قرار بگیرد. این توزیع موها به صورت نامساوی کمک می کند که دندان ها بهتر تمیز بشوند و سطحشان حسابی براق و درخشان بشود.

طراحی مناسب برای چرخش مسواک: تکان دادن بعضی از مسواک ها در دهان درست مثل این است که سعی کنید یک هواپیما را در پارکینگ ماشین ها بنشانید؛ همین قدر سخت و طاقت فرسا. اما هنگام مسواک زدن با تری دی وایت دیگر از این خبرها نیست. سر این مسواک گرد و باریک است. و درنتیجه به راحتی در دهان می چرخد. از طرف دیگر ساختار دسته ی آن کمک می کند تا مسواک را راحت تر در دست بگیرید و با آزادی عمل بیشتر خمیردندان را برای نظافت بهتر، به دندان های عقبی و حتی آن دندان عقلی که معلوم نیست در بخش انتهایی دهان به دنبال چیست، برسانید.

پالیشر: خب بعد از نظافت دندان ها وقتش است که سطح آن ها را حسابی صیقلی و براق کنیم، مسواک تری دی وایت چند پالیشر روی سطحش دارد. پالیشر در واقع همان تکه های پلاستیکی ای هستند که در میان موهای مسواک قرار می گیرند. به این ترتیب همینطور که با خمیردندان سطح دندان ها را حسابی آب وجارو می کنید، یک پالیش حسابی هم به دندان ها می زنید تا دندان هایتان حسابی بدرخشند و در عکس های مختلف بتوانید با خیال راحت لبخند بزنید.

درپوش: درنهایت وقتی مسواک زدن تمام شد؛ می توانید به سراغ درپوش مسواک بروید. و با گذاشتن درپوش کمک کنید که هم مسواک تمیز بماند و هم مسواک محترم یک استراحت کند و برای نوبت شستشوی آماده شود. در ضمن با درپوش دیگر لازم نیست برای مواقع خاص مسواک را در سه لایه پلاستیک بگذارید و تازه دست آخر از سلامتش مطمئن نباشید.

جای تری دی وایت در خانه ی شما هم خالی است چون

این مسواک ظاهر جذابی دارد: تری دی وایت برخلاف سایر مسواک ها قرار نیست با چندرنگ مات مقابلتان ظاهر بشود. رنگ های نئونی صورتی، نارنجی، سبز و زرد طراحی شده در دسته این مسواک می توانند حتی خسته ترین افراد را به مسواک زدن ترغیب کنند.

ضمن اینکه گریپ و طراحی دسته این مسواک کمک می کند تا تری دی وایت مثل یک دوست خوب در دستانتان آرام بگیرد و در نتیجه چشم بسته و بدون اضطراب از سرخوردن مسواک هم می توانید عملیات شستشوی دندان ها را تمام کنید.

به سلامت لثه ها اهمیت می دهد: حفظ سلامت لثه ها از مهم هم مهم تر است. این پیام به گوش مسواک تری دی وایت هم رسید. برای همین تری دی وایت قبل از ورود به خانه ها سری به دستگاه های تمم اتوماتیک زد و کاری کرد تا موهایش حالت گرد یا End-round پیدا کنند. به این ترتیب دیگر موهای سطح مسواک با همان برش تیز ساده باقی نمی مانند و موقع مسواک زدن یک حس خوب و آرامش کامل به لثه های محترم دست می دهد.

حواسش به نظافت زبان هست: ماجرا به همین جا ختم نمی شود؛ مسواک تری دی وایت دارای شیارهایی در بخش پشتی مسواک است. بنابراین بعد از هر بار مسواک، می توانید پرزهای زبانی را تمیز کنید و با باکتری هایی که روی زبان جشن گرفتند؛ خداحافظی کنید.

مسواک تری دی وایت و گواهینامه هایش

مسواک تری دی وایت می تواند ۲۰ دندان سالم را تا ۸۰ سالگی برایتان حفظ کند. برای اثبات این ادعا هم از کلی سازمان تأییدیه گرفته است. ازجمله:

  • سازمان ملی استاندارد ایران؛
  • ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵
  • ایزو ۲۰۱۵-۱۴۰۰۱
  • ایزو ۲۰۱۸
  • GMP+45001
بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *