چرا مسواک چارکول 2080 انتخاب خوبی برای شما است؟

چرا مسواک چارکول ۲۰۸۰ انتخاب خوبی برای شما است؟

  • در تولید مسواک چارکول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. مواد اولیه ی استفاده شده در ساخت مسواک چارکول، تولید شرکت های معتبر اروپایی هستند و گواهی نامه های EU 10/2011 اروپا و FDA آمریکا را دارند.
  • باکتری هایی که در دهان ما زندگی می کنند هیچ احتیاجی به اکسیژن ندارند و اتفاقا محیط تاریک و مرطوب حسابی برایشان مناسب است. این باکتری ها با قدرت هرچه تمام تر به دندان ها می چسبند و از هیچ تلاشی برای آسیب به دندان ها دریغ نمی کنند.

حالا فرض کنید مسواکی که استفاده می کنید، مناسب نباشد و به راحتی در دهان تان حرکت نکند. این طوری سطح دندان ها و لثه ها مخصوصا در قسمت های عقبی دهان، خوب تمیز نمی شوند و باکتری ها با خیال راحت از خجالت دندان ها درمی آیند.

ساختار خاص مسواک چارکول جلوی چنین اتفاقی را می گیرد. سر این مسواک کاملا گرد و باریک است و همین باعث می شود مسواک به راحتی در دهان حرکت کند و به تمام قسمت ها برسد. این طوری سطح تمام دندان های جلویی و عقبی از رسوب و جرم پاک می شود و باکتری ها فرصت فعالیت را از دست می دهند.

  • ساخت مسواک چند مرحله دارد؛ از تافت کردن یا همان عمل مو گذاری مسواک تا برش سر موی مسواک و… . اما در ساخت مسواک چارکول یک مرحله ی مهم دیگر هم انجام می شود.

بعد از برش فیلامنت یا موی مسواک زبری سر موها می تواند لثه ها و دندان ها را اذیت کند و باعث ناراحتی شما شود. در آخرین مرحله از تولید مسواک چارکول با استفاده از آخرین تکنولوژی ها، موهای سر مسواک با فرایند End-Round به طور کامل گرد می شوند. این فرایند کمک می کند زبری موهای مسواک کاملا از بین برود و شما هم احساس بهتری موقع مسواک زدن داشته باشید و هم لثه و دندان تان آسیب نبیند.

  • در تولید مسواک چارکول خبری از دخالت دست نیست. دستگاه ها و خط تولید این مسواک واقعا پیشرفته و به روز است و تولید به طور کاملا اتوماتیک انجام می شود.
  • موهای مسواک چارکول ذغالی و مدیوم هستند. این موهای ذغالی باعث می شوند مسواک تان خاصیت پاک کنندگی، سفید کنندگی و ضدپوسیدگی داشته باشد و تا اندازه ی زیادی به از بین بردن بوی بد دهان کمک کند.

موهای ذغالی مسواک چارکول همراه با ظاهری زیبا و جذاب

چارکول، مسواکی است زیبا با دسته ای شیشه ای و شفاف و یک طراحی کاربردی و منحصر به فرد. دسته ی شیشه ای مسواک طوری طراحی و ساخته شده که هنگام مسواک زدن از دست تان سر نمی خورد و به علاوه کاملا منعطف و نشکن است.

مهر تایید کدام سازمان ها پای ویژگی های چارکول خورده است؟

تکنولوژی های پیشرفته و به روز، مواد اولیه ی درجه ی یک و مطمئن و ویژگی های کاربردی و منحصر به فرد مسواک چارکول همه و همه دست به دست هم داده اند و این مسواک را صاحب گواهی نامه های معتبر جهانی کرده اند:

  • ایزو ۲۰۱۵ – ۹۰۰۱
  • ایزو ۲۰۱۵ – ۱۴۰۰۱
  • ایزو ۲۰۱۸
  • ۴۵۰۰۱ + GMP
  • گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران

بنابراین اگر دندان هایی حساس دارید و بیش از اطرافیان در معرض پوسیدگی دندان، رسوب بیشتر، بوی بد دهان و… هستید، برای مدتی مسواک چارکول را امتحان کنید. مطمئن باشید و از اعتماد به چارکول پشیمان نخواهید شد و حداقل ۲۰ دندان سالم در ۸۰ سالگی خواهید داشت.

بازگشت به صفحه محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *