ویژگی های یک مسواک خوب را مانند یک کارشناس بررسی کنیم

۱-به موهای سر مسواک فیلامنت گفته می شود. موها یا فیلامنت های مسواک ها معمولا به صورت صاف بر روی مسواک قرار می گیرد ولی در بعضی از مسواک ها قرار گیری موها به صورت ضربدری است و به دلیل زاویه متفاوت قرارگرفتن موهای روي مسواك، تماس موها با فضاي بین دندان بالاتر رفته و جرم ها و پلاک های تشکیل شده روی دندان ها را بهتر پاک می کند.

۲- علاوه بر این، موهای سر برخی از مسواک که کمی بلندتر از سایر قسمت هاست که به آن تیپ گفته شده و برای دسترسی مسواك به دورترین و غیر قابل دسترس ترین نقاط دندان طراحی می شود.

۳- دسته ی یک مسواک خوب دارای ارگونومی بالایی بوده و با توجه به استاندارد هاي قرارگیري و حرکت مسواك در دست طراحی می شود. علاوه بر طراحی ارگونومیک، قسمت هایی از دسته از جنسی نرم تري ساخته شده که به آن گریپ گفته می شود و باعث می شود هنگام استفاده مسواك زدن راحت تر در دست قرار گرفته و از مسواك زدن حس بهتري داشته باشیم.

۴- می دانیم مسواک هایمان را باید بعد از ۳ ماه تعویض کنیم، چرا که بعد از هربار مسواک زدن و شستشوی مسواک، مقداری از باکتری ها و ذرات غذا، بر روی آن باقی می ماند. وظیفه این دایره سبز رنگ، یادآوری تاریخ زمان تعویض آن است. کافی است پس از باز کردن و شروع به استفاده از مسواک، فلش زرد رنگ را بر روی ماهی که در آن هستیم قرار دهیم.

۵- پاک کننده زبان، به صورت یک قسمت مجزا و از جنسی متفاوت با بدنه در پشت مسواک طراحی می شود. پاک کردن زبان بعد از هر بار مسواک زدن، دهان را از وجود باکتری های اضافی و ذرات غذا ایمن می کند.

کامپلیت کِر ۲۰۸۰ با داشتن همه این ویژگی ها کار انتخاب یک مسواک ایده آل را برای ما راحت تر می کند. کامپلیت کِر، با طراحی منحصر بفرد خود، علاوه بر به وجود آوردن یک تجربه عالی از مسواک زدن دندان ها، تمامی جرم ها و باکتری های روی دندان ها و زبان را از بین برده و بهداشت دهان و دندان ها را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *